BİRDEN/BİRE HAKKINDA

                    Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum.

                    Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. 

                    Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum. Dernek hakkında derneği tanıtan bir makale yazılıp buraya konması gerekir, bu yazıyı örnek olsun diye koydum.                                                     

Ekle / Değiştir
Bilgiler
Dernek lokali
Var
Üye sayısı
25-50 kişi arası
Ekle / Değiştir
Fotoğraf galerisi
BİRDEN/BİRE fotoğrafı
BİRDEN/BİRE fotoğrafı
BİRDEN/BİRE fotoğrafı
BİRDEN/BİRE fotoğrafı
BİRDEN/BİRE fotoğrafı
Yöneticileri Toplam 2 yöneticisi var
Seda AKMAN ÖNAL
Melamfed YÖNETİCİ
Takipçileri Toplam 3 takipçisi var
Seda AKMAN ÖNAL
Melamfed YÖNETİCİ
Sefa UZUN
BİRDEN/BİRE iletişim
Tel
05367977406
Gsm Tel
05367977406
Adres
Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Harita
Ekle / Değiştir
Sosyal iletişim bilgileri
Ekle / Değiştir
Seda AKMAN ÖNAL
Dernek Muhasibi
Dernek İletişim
05367977406
05367977406
Konuma gözat
 05367977406  05367977406  habergah@gmail.com Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Yorumunuzu düzenleyip, Aşağıdaki "güncelle" düğmesine basınız.