üyeliğinizle giriş yapın

Esosyo iletişim

Esosyo iletişim

Profil oluşturun. İş veya eleman bulun. Ürün ve hizmet alın verin. Kendiniz, işiniz,
topluluğunuz için sosyal web siteleri hazırlayın.
Sosyal Profil Oluşturun
Size sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilmeniz için üyemiz olmanız gerekir. Sistem her üye için bir sosyal profil oluşturur. Bu sayede siz aramadan hizmeti profilinize biz getiririz. Burada birkaç dakikanızı ayırarak sosyal web siteleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca size çevrenizden haber verir ve iş imkânları sunarız.
Sosyal Firma Sitesi Oluşturun
Sosyal tabanlı web sitenizi oluşturmak birkaç dakikanızı alır. Bu web sitesi arama motorlarında kolayca öne çıkıp firmanızın tanıtımını sağlar. Firmanızın ihtiyacı olan eleman ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. İşinize yarayacaktır, ayrıca daha önce böyle sosyal tabanlı web sitesi de görmediniz. Deneyin.
Sosyal Dernek Sitesi Oluşturun
Dernek sosyal bir hizmet kurumudur. Bu yüzden statik web sitelerinden daha fazla sosyal medya da faaliyette bulunurlar vardır. Sosyal medyadaki sayfalarsa dernek kurumsallığını yansıtmaktan yoksundur. Bunun için sosyal tabanlı kurumsal temsile yeterli yapılar hazırladık. Deneyin.
Sosyal Muhtarlık Sitesi Oluşturun
Sosyal tabanlı muhtarlık sitesi size statik site kurumsallığı ile sosyal medya imkânlarını birlikte sunar. Bölgenizden uzakta veya sorumluluk bölgenizde bulunan insanları ile sosyalleşirken kurumsallığı korumanızı ve kolay, güvenli ulaşılmanızı sağlar. Deneyin.
Sosyal Federasyon Sitesi Oluşturun.
Derneklerin bir araya gelerek oluşturduğu federasyonlar, web siteleri üzerinden de iletişim ve birlikte hareket ihtiyaçlarını pekiştirsinler diye sosyal tabanlı dernek ve federasyon web sistemleri hazırladık. Hem kurumsal, hem sosyal, grup web siteleri sizin için. Deneyin.
Sosyal Mahalle/Köy Sitesi Oluşturun
Türkiye’deki tüm mahalle ve köyler için birer sosyal web sitesi bulunuyor. İl ilçe seçerek sitenizi ziyaret edebilir Dilerseniz sitenizin yönetimini alabilir dilerseniz üyesi olarak katkıda bulunabilirsiniz. Bölgenize site açılmamış ise hemen başvurun açalım.